personal trainer delft
Over ons

Een goede Personal Trainer word je mede door te luisteren naar je klanten en de juiste bijscholing. Daar zijn wij bij First Class Fitness groot door geworden. Inmiddels is First Class Fitness flink gegroeid en hebben meerdere Personal Trainers zich aangesloten. Het werkgebied van First Class Fitness is geheel Zuid Holland en in het bijzonder Delft en omliggende gemeentes.

Volg ons
bmfitt delft

Vacature Personal Trainer / Small Group Trainer

FIRST CLASS FITNESS zoekt een Personal Trainer / Small Group Trainer, voor haar locatie in Delft

Vanwege een snelle groei van onze Personal Training & Small Group Training, zijn wij per direct op zoek naar een zelfstandige en enthousiaste Personal Trainer. Wij zijn op zoek naar een trainer voor meerdere dagen/uren. BMFITT is gevestigd in Delft.

Taken:

Als Personal Trainer en Small Group Trainer help jij om duurzaam resultaat en gedragsverandering bij mensen te realiseren. Je staat niet achter oplossingen als maaltijdvervangers of crash-diëten, maar adviseert mensen om met behulp van gebruikelijke gezonde voeding en een gezonde hoeveelheid sport en beweging, hun volgende niveau te bereiken. Je adviseert klanten met uiteenlopende doelstellingen. Dit houdt in dat je klanten coacht en ondersteunt op het gebied van voeding en bewegen, om zo duurzaam af te vallen. Andere doelen kunnen zijn; lichamelijke klachten en/of blessures te verminderen of de sportieve prestaties te verbeteren.

Functie-eisen :

  • Je bent in het bezit van relevante diploma’s op het gebied van Personal Training
  • Je bent in het bezit van relevante diploma’s op het gebied van voeding (BGN Gewichtsconsulent) of je bent bereid deze te halen.
  • Je kan zelfstandig klanten begeleiden, coachen, motiveren en stimuleren.
  • Je bent enthousiast.
  • Je kunt goed luisteren naar de wensen van de klant, maar ook goed overtuigen.
  • Mensen gezond en fit krijgen is jouw passie.

Wij bieden:

  • De mogelijkheid om als ZZP’er of op basis van een loondienstverband bij ons aan de slag te gaan.
  • Mogelijkheden tot meegroeien met het bedrijf.
  • Marktconform salaris.
  • Prettige en energieke werksfeer.

* Eén van de volgende (aanverwante) opleidingen is gewenst;
Fitvak A
Fitvak B
NASM (EFAA)
AALO level 1
AALO level 2
AALO level 3
AALO level 4
CHIVO
Menno Henselmans PT-course
LAPT
BGN Gewichtsconsulent
Module Sport & Voeding
Module Medische Fitness

Interesse:

Vind je het leuk om in een sportieve sfeer te werken, mensen te helpen met bereiken van hun persoonlijke gezondheidsdoel. Wil je ons team komen versterken? Mail dan je motivatie met CV naar [email protected]

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.